Mon - Sun 0900 - 2100 +49-1743898606[email protected]
مورد اعتماد
بهترین خدمات

درباره ما

شرکت دنیای مدیکوس متشکل از جمعی پزشکان و دندانپزشکان متخصص در اروپا امریکا و آسیا می باشد که با هدف ارایه به روزترین خدمات پزشکی و دندانپزشکی در بخش های مختلف درمانی و زیبایی به بیماران در اقصی نقاط دنیا شروع به کار نموده است. این شرکت در نظر دارد که با فعالیت خود پل ارتباطی ما بین بیماران و سیستم های درمانی متفاوت و مدرن ایجاد نماید. از این طریق امکان ارایه و بهره برداری از تمام درمان های موجود در سیستم پزشکی دنیا توسط تیم بین الملی مقدور می گردد. چرا که بسیاری از مردم دنیا از درمان های نوین پزشکی به دلایل بسیار متعددی من جمله فقدان تکنولوژی مدرن ، دارو ، دانش و تجربه درمانی محروم می باشند. از سویی یافتن یک مرکز درمانی مجرب با تیم متخصص در زمینه مورد نیاز توسط بیمار یا همراه وی ، کاری طاقت فرسا ، پرهزینه و پراسترس می باشد که در اکثر موارد نیز منجر به شکست می شود که دلایل آن را می توان به فقدان دانش پزشکی ، عدم آگاهی نسبت به سیستم درمانی کشور مقصد و پیشرفت سریع علم و تغییر فاکتور های درمانی نسبت داد. عدم شناسایی مرکز درمانی مناسب برای بیمار می تواند منجر به صدمات غیر قابل جبرانی گردد و امکان بازشگت و اصلاح این قدم مهم در اکثر قریب به اتفاق موارد غیر ممکن است. از سویی دیگر حتی در صورت انتخاب مرکز صحیح درمانی نکات متعدد و بسیار حایز اهمیتی مطرح می گردند که در صورت عدم رعایت می تواند منجر به شکست درمان گردد

ورود به کشوری غریب بدون دانستن زبان کشور مقصد ،داشتن حساب بانکی و امکان نقل و انتقال پول ، رفت و آمد، اسکان اولیه و پذیرش در مرکز درمانی مربوطه مشکلات دیگری هستند که پیش روی بیمار یا همراه وی می باشند. عدم اگاهی از فرهنگ کشور مقصد ، روند کاری ، عدم ارتباط دقیق بین بیمار و پزشک معالج همزبان بیمار می تواند مشکلات عدیدی را ایجاد نماید که نهایتا روند درمان را مختل نموده و حتی در صورت ارایه بهترین درمان از مرکز مربوطه منجر به عدم رضایت بیمار گردد.

بدون شک پیگیری پس ازدرمان به همان نسبت اهمیت دارد و در پاره ای از موارد حتی مهتر می باشد. بهترین درمان بدون پیگیری صحیح می تواند منجر به عود بیماری حتی به صورت گسترده تر گردد. در صورت فقدان پیش زمینه های ابتدایی این امکان یا برای بیماران خارجی موجود نیست یا همراه با مشکلات عدیده می باشد.

تجربه به وضوح ثابت کرد است که یافتن مرکز درمانی مناسب حتی برای مردم ساکن در آن کشور نیز با پیشرفت روز افزون علم و تغییر معیار های درمانی بامشکلات عدیده همراه است .این روند را می توان در بخش های غیر درمانی نیز مشاهده کرد و گواه آن شکلگیری وب سابت های متعدد جهت مقایسه کالا می باشد.

لذا مراجعه مستقیم فقط به یک مرکز درمانی میتواند اولین اشتباه بیمار باشد چراکه بسیاری از کشورها مراکز درمانی هزینه های خود را از بیمار خصوصی تامین نموده وخدمات درمانی خود را با کیفیت خاص در اینترنت برای بیمار به نمایش گذاشته تا موجب جذب وی گردند.

رسالت دیگر این مجموعه برقراری پل ارتباطی مطمین، سریع و دقیق برای انجام امور پارکلینیک مانند خدمات آزمایشگاهی، پاتولوژی ، رادیولوژی و غیره می باشد. در بسیاری ازموارد متخصصین امر نیازمند بهره بری از نظرات کارشناسی فوق تخصصی از مراکز دیگر می باشند ، تا پاسخ دقیق و مسجل را اعلام نماییند. شرکت دنیای مدیکوس با بهره گیری از تجربه پزشکان متخصص در کشور های مختلف دنیا و با در اختیار قرار داشتن اطلاعات درمانی خاص و غیر وابسته به یک سیستم می تواند همراه و پشتیبان بیمار شما در تمامی این مراحل باشد و مشاوره لازم را جهت ارایه مدرن ترین و بهترین خدمات درمانی روز در اختیار شما قرار دهد.

اصول بنیادی شرکت دنیای مدیکوس

الویت با بیمار

همیشه

کیفیت بالا

انتخاب بین بهترین پزشکان با قیمت های مناسب

وقت گیری آسان و سریع

دسترسی سریع به مراکز درمانی

شفافیت در کار

شفافیت بالا در قمیت گذاری

تلاش برای شما

همراهی در تمام بخش های درمان